Ноутбук 2E Complex Pro 14" FHD IPS AG (NV41PZ-14UA23-W11P12)
код товару: NV41PZ-14UA23-W11P12
необхідне уточнення
Доставка:
Оплата:
Чіткий і насичений колір кожного пікселя
12 ядер і 16 потоків
Інтерфейси для підключення
Аудіосистема Hi-Def
Компактний і легкий
Металевий корпус моделі – втілення елегантності та міцності. З огляду на вагу 1,35 кг і розмір 324,9 × 225 × 17,6 мм, ноутбук зручно брати із собою не тільки в офіс, а й у подорож: вбудований акумулятор 53,35 Вт·год гарантує до 11 годин автономної роботи, а замок Kensington забезпечує захист даних.
Зручність за будь-яких умов
Діагональ екрану 15.6 , 14
Покриття екрану антиблікове
Тип матриці IPS
Виробник процесора Intel
Серія процесора Core i5, Core i7
Модель процесора 1240P, 1260P
Кількість ядер процесора 12
К-ть потоків 16
Тип оперативної пам'яті DDR 4
Обсяг ОЗУ 16 ГБ
Макс. встановлюваний обсяг 64 ГБ
Кількість слотів 2
Тип відеокарти інтегрована
Серія відеокарти Intel Iris Xe
Тип накопичувача SSD
Ємність SSD накопичувача 512 ГБ, 1 ТБ
Wi-Fi Wi-Fi 6, Wi-Fi 6
Bluetooth Так
Мультимедіа Кардрідер, web-камера, Hi-Def, Nahimic audio, 1.0M HD video camera
Розкладка клавіатури Англійська, Українська, Російська
Тип батареї Li-Ion
Кількість осередків батареї 4
Енергетична ємність батареї 73 Втг, 53.35 Вт/год
Напруга батареї 19 В, 100 -240 В