Ноутбук 2E Imaginary 15.6" FHD IPS AG (NL57AU-15UA02-W11P12)
код товару: NL57AU-15UA02-W11P12
необхідне уточнення
Доставка:
Оплата:
Діагональ екрану 17.3 , 18, 14.5 , 15.6 , 16
Розподільна здатність дисплея 1920х1080, 1920x1200, 2560x1600, 3200x2000, 2560х1440
Покриття екрану антиблікове
Тип матриці IPS
Виробник процесора Intel, AMD
Серія процесора Core i5, Core i7, Ryzen 7, Ryzen 5, Core i9, Ryzen 9
Тактова частота 2.1, 3.2, 2.2, 2.3, 3.3, 1.2, 1.4, 2.4, 3.8, 4.3
Тип оперативної пам'яті DDR 4, DDR 5, LPDDR5X
Макс. встановлюваний обсяг 32 ГБ
Кількість слотів 2
Тип відеокарти інтегрована, дискретна
Серія відеокарти Intel Iris Graphics, NVIDIA GeForce RTX
Тип накопичувача SSD
Ємність SSD накопичувача 512 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ
Wi-Fi Wi-Fi 6, 802.11 ax, WiFi 6E, 802.11ax
Bluetooth Так
Мультимедіа Кардрідер, web-камера, Hi-Def, FHD Camera, web-камера FHD, web-камера 1280x720
Розкладка клавіатури Англійська, Українська, Російська
Тип батареї Li-Ion
Кількість осередків батареї 4
Енергетична ємність батареї 49 Вт·год, 76 Вт·год, 90 Вт·год, 57 Вт·год
Макс. час роботи 11 год
Напруга батареї 19 В